Challenge Poznań w tylnym lusterku :)

Triathlon w Poznaniu to już tradycyjnie multum dystansów, fal oraz ciekawych zdarzeń. Najdłużej emocji dostarczał Ironman, rozgrywany w randzie Mistrzostw Europy ETU. Na linii startu stanęła trójka debiutujących na królewskim dystansie zawodników - Łukasz Bednarek, Kamil Nagórski, Piotr Szefer. W uzyskaniu dobrych czasów pomogło skrócone do około 3000m pływanie, co starał się zrównoważyć naprawdę wymagający bieg :)

13709775_10207162110226450_4456444551799694876_n

Najszybciej na metę dotarł Kamil i z czasem 9h02’ zajął pierwsze miejsce w AG 40-44. W tej samej kategorii szósty był Piotr Szefer, któremu pokonanie dystansu zajęło 9h45’. Tuż za nim uplasował się Łukasz Bednarek, który z czasem 9h48’ zajął dziewiąte miejsce w swojej kategorii wiekowej. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy udanego odpoczynku. Zasłużony!

Równie solidna grupa zawodników Trinergy ścigała się w Challenge Poznań na połówce i olimpijce. Niemal tradycyjnie: znalazło się mnóstwo udanych debiutów, wiele zwycięstw z cyklu „z samym sobą”, trafiły się pudła w kategoriach wiekowych, a Bartek Zych nawet wygrał rower za najszybszego age-groupera w części kolarskiej zawodów :)