Droga do IM Poland

W sezonie 2021/2022 ruszamy z pilotażowym programem "Droga do IM Poland"!!! Z nami przygotujesz się do wyścigów Ironman 70.3 Warsaw oraz Ironman Gdynia w profesjonalny sposób. Niezależnie od Twojego poziomu sportowego będziesz miała/miał dostęp do metod i narzędzi, które wykorzystujemy w pracy z najlepszymi! Program trwa od listopada 2021 roku do początku sierpnia 2022 roku - czyli do zawodów na pełnym dystansie w Gdyni. 

Zapisy
Zamknięte ;)
 
Co wchodzi w skład programu? 
Plan treningowy, edukacja oraz społeczność. A konkretnie:
- grupowy plan treningowy dostarczany za pośrednictwem platformy Training Peaks w blokach trwających od 2 do 6 tygodni,
- wskazówki i porady dotyczące modyfikacji programu, wyznaczania stref intensywności oraz skalowania obciążeń,
- Facebook Live z trenerem na początku każdego bloku treningowego,
- zamkniętą grupę FB oraz dedykowany newsletter z unikalnymi treściami nawiązującymi do programu treningowego,
- priorytetowy dostęp do zapisów na obozy i warsztaty Trinergy,
- atrakcyjne zniżki u naszych partnerów sprzętowych i odżywkowych,
- koszulka finishera dla wytrwałych 🙂,
- coś ekstra!!!
 
Dla kogo?
Propozycja najlepiej sprawdzi się u osób średnio-zaawansowanych. Plan treningowy będzie można łatwo dostosować do własnych możliwości, zarówno pod kątem poziomu sportowego, jak i czasu dostępnego na trening. Wyjściowe obciążenia tygodniowe wyniosą średnio 10 godzin tygodniowo, natomiast w okresie czerwca i lipca nie zabraknie tygodni z objętością podchodzącą pod 15 godzin - z uwagi na dłuższe jazdy oraz zakładki w weekendy. Należy mieć za sobą przynajmniej jeden sezon startów w triathlonie oraz przynajmniej jeden start na połówce ukończony poniżej 6 godzin. 
 
Potrzebne wyposażenie
Do realizacji planu wystarczy zegarek, dostęp do pływalni, podstawowy sprzęt pływacki, sprawny rower, trenażer, standardowa odzież na rower czy bieganie 🙂 Opcjonalnym wyposażeniem jest pulsometr oraz kolarski miernik mocy - dostarczymy wskazówki dotyczące sterowania treningiem za ich pomocą, ale punktem wyjścia będzie przede wszystkim subiektywne odczuwanie zmęczenia, co wymaga jedynie otwartej głowy. Do tego bezpłatne konto na TrainingPeaksie. Podstawowymi kanałami komunikacji poza TP będzie e-mail oraz zamknięta grupa na Facebooku.

​Zasady
Program trwa 9 miesięcy, stanowi przemyślaną i spójną całość. Najlepiej się sprawdzi u osób, które przepracują z nami pełen okres przygotowań, od listopada do początku sierpnia. Startami docelowymi są Ironman 70.3 Warsaw oraz Ironman Gdynia. Koszt rozpoczęcia programu wynosi 499 zł, a dalsza opłata miesięczna 229 zł. Opłatę początkową należy uiścić w ciągu 3 dni od przyjęcia do programu, opłata miesięczna zostanie naliczana od listopada w modelu subksrybcyjnym. Ze względu na pilotażowy charakter programu niektóre jego elementy mogą ulec zmianie, oczywiście na lepsze, z myślą o dostarczeniu jak najlepszych doświadczeń i efektów dla Zawodników 🙂 Liczba miejsc jest ograniczona!!!

Zapisy
Zamknięte ;)


Często zadawane pytania
Q: Co jeśli szykuję się nie do Warszawy i Gdyni, ale do startów na zbliżonych dystansach w zbliżonym terminie?
A: W takim przypadku samodzielnie będziesz musiała/musiał przesunąć plan o tydzień lub dwa do przodu, tzn. realizować go z opóźnieniem. I to wszystko 😉 Sprawa jest prosta do ogarnięcia w przypadku startów takich jak Wolsztyn, Bydgoszcz-Borówno, Talin, Kopenhaga czy Kalmar, o ile utrzymają swoje "tradycyjne daty". Jeśli Twój harmonogram startów jest bardzo różny od proponowanego, na przykład szykujesz się do kilku ćwiartek na przestrzeni sezonu, to udział w programie nie będzie miał sensu. Warto wtedy przychylnie spojrzeć na naszą ofertę planów treningowych.

Q: Co jeśli nie będę w stanie kontynuować udziału w programie?
A: W każdej chwili możesz zrezygnować z udziału w programie, nie przewidujemy żadnego okresu wypowiedzenia. Po prostu nie płacisz za kolejny miesiąc, a współpracę zawieszamy z końcem aktualnego okresu rozliczeniowego. Oczywiście fajnie by było, gdybyś nam zgłosiła/zgłosił swoją rezygnację, a nie tylko skasował subskrybcję 😉

Q: Czy każdy otrzyma koszulkę finishera?
A: Koszulkę finishera otrzyma każdy, kto wytrwa w realizacji programu i ukończy Ironman Gdynia lub inne zawody na długim dystansie w zbliżonym terminie. 

Q: Nie korzystam z Facebooka, czy nadal mogę wziąć udział w programie?
A: Nie zabraniamy, chociaż użyteczność programu w dużej mierze będzie wynikać z materiałów publikowanych na grupie FB oraz dostępności Trenerów w ramach tej grupy. Sami nie chcemy spędzać dużo czasu na FB, ale na dzisiaj nie mamy lepszego pomysłu na platformę komunikacyjną z rysem społecznościowym. Plan treningowy w TP, bez opakowania edukacyjnego oraz treningowych sugestii dostarczanych via FB (grupa i live'y), wydaje się na tyle ograniczonym rozwiązaniem, że nie możemy go z czystym sumieniem polecić. Ale zabronić również nie możemy 😉

Q: Czy mogę liczyć na indywidualną pomoc Trenera w modyfikacji planu czy przekładania treningów w związku z wyjazdami czy odpukać problemami zdrowotnymi?
A: Nie. W skład programu nie wchodzą indywidualne konsultacje trenerskie, choć można będzie je indywidualnie wykupić na zasadach ogólnych. Dużo czasu i energii poświęcimy na przygotowanie merytoryczne uczestników programu w zakresie samodzielnego podejmowania decyzji treningowych, natomiast Trenerzy nie będą dodatkowo dostępni mailowo czy telefonicznie. Mamy przekonanie, że taka formuła pozwoli na samodzielne rozwiązywanie większości wyzwań związanych z przygotowaniami. Większośc, ale zapewne nie wszystkie - co wynika z przyjętego modelu pracy w ramach programu. Na grupie FB będziemy organizować sesje pytań i odpowiedzi, ale to również nie jest gwarancją rozwiązania indywidualnych problemów.

Q: Czy Trener będzie monitorował na bieżąco moje treningi?
A: Nie, analiza i interpretacja przebiegu indywidualnych przygotowań nie wchodzi w skład programu. 

Q: Czy udział w programie zwiększy moje szanse na indywidualną opiekę trenerską w przyszłości?
A: To zależy :) Jeśli dasz się poznac jako osoba sumienna i zaangażowana to zdecydowanie tak, a jeśli pokażesz się ze złej strony to wręcz przeciwnie.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem tomek@trinergy.pl :) 

175937544_3685025064941674_4006005012892431695_n

Nasi partnerzy