Plan treningowy

Plan treningowy to jasna i konkretna ścieżka do realizacji Twoich celów sportowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z realiów przygotowań sportowca amatora i wyzwań związanych z łączeniem treningu z życiem rodzinnym oraz obowiązkami zawodowymi. Oferta planu treningowego łączy nasz trenerski know-how z indywidualnym podejściem do zawodnika oraz prozą życia :)

Jak to działa? 

1) Wypełniasz formularz zgłoszeniowy oraz odbywasz początkową konsultację z Twoim trenerem prowadzącym - Olgą lub Tomkiem. Nasze trenerskie biogramy znajdziesz tutaj.
2) Otrzymujesz indywidualny plan treningowy dostosowany do Twoich możliwości i potrzeb. Plan dostarczamy za pośrednictwem TrainingPeaks w blokach 6-8 tygodniowych. Po każdym bloku treningowym następuje konsultacja mailowa z trenerem, podsumowanie wykonanej pracy oraz przedstawienie założeń na kolejne tygodnie. 
3) Uczciwie trenujesz i stajesz na linii startu przygotowana/-y do świetnego występu!

Wszystkie plany treningowe budujemy INDYWIDUALNIE w oparciu o sprawdzone rozwiązania, które wielokrotnie doprowadziły naszych podopiecznych na Mistrzostwa Świata Ironman na Hawajach, do tytułów Mistrzów Polski czy zwycięstw w kategorii PRO. Nie są to anonimowe rozpiski na zasadzie "kopiuj-wklej" czy "jeden plan dla całej grupy". Za każdym planem stoi konkretny trener - Olga lub Tomek. Zaczynamy od szczegółowego wywiadu, a po każdym mezocyklu analizujemy przebieg przygotowań, wyciągami wnioski i korygujemy kurs. W analizie sesji treningowych opieramy się o subiektywne odczuwanie wysiłku, prędkości, moc oraz tętno. W pracy podpieramy się TrainingPeaks Coach Unlimited Edition z dostępem do rozbudowanych opcji pozwalających na profesjonalną analizę i interpretację treningu.

Otrzymujesz:
- indywidualny plan treningowy, dostarczany w blokach 6-8 tygodniowych,
- pomoc w wyznaczeniu celów dostosowanych do Twoich możliwości,
- wsparcie w ułożeniu Twojego kalendarza startów,
- dostęp do konta TrainingPeaks,
- dostęp do „bazy wiedzy”, którą będziemy w najbliższych miesiącach sukcesywnie rozwijać,
- możliwość zakupu strojów treningowych i startowych Trinergy, wykonanych przez topowych producentów, w wyróżniającym-i-zapewniającym-dużą-ilość-zdjęć designie :)
- pierwszeństwo podczas zapisów na obozy, konsultacje i warsztaty Trinergy,
- zniżki na zawody i sprzęt u naszych partnerów.

Opcję indywidualnego planu treningowego polecamy przede wszystkim samodzielnym i zmotywowanym zawodnikom, którzy potrzebują skutecznych rozwiązań. W naszej branży jakość ma kolosalne znaczenie. Tak samo jak fakt, że stoisz w garażu nie oznacza że jesteś samochodem, tak samo fakt że ktoś tytułuje się trenerem nie oznacza że posiada odpowiednie kompetencje, żeby bezpiecznie i efektywnie doprowadzić Cię do sportowego celu. Czas i zdrowie - co mamy cenniejszego? Wybierając Trinergy wybierasz wiedzę, doświadczenie oraz sprawdzone metody. Od lat stoimi za kolejnymi udanymi debiutami, kwalifikacjami na Mistrzostwa Świata Ironman lub Ironman 70.3 czy transferami z kategorii wiekowych do kategorii PRO. Wiemy co robimy i dlaczego to robimy. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Koszt indywidualnego planu treningowego to 320 złotych miesięcznie. 
Minimalny okres współpracy wynosi 12 tygodni.
Startujemy z przygotowaniami w drugiej połowie października, ale zapisać można się już teraz: kontakt@trinergy.pl ;)

Nasi partnerzy