Kolejny weekend w biurze :)

Czasem Facebook nie wytrzymuje obciążenia i jesteśmy zmuszeni pisać newsy na stronie :) Za nami naprawdę pracowity weekend, a było tak 👇😃

Zawody w Sierakowie to jeden z najpopularniejszych krajowych klasyków. W tym roku na otwarcie sezonu w triathlonowej stolicy wielkopolski zdecydowało się ponad dwa tysiące osób, nie zabrakło oczywiście reprezentacji Trinergy. Na szczególne wyróżnienie zasługują Gosia Otworowska, która pobiła rekord trasy oraz Piotr Szefer, który pewnie wygrał swoją kategorię wiekową. Dla równowagi Paweł i Rafał zaliczyli defekty techniczne, w naturze nic nie ginie 😃 Poniżej uzyskane wyniki:

Tomasz Głód 5h05'

Bartek Danek po porządnej walce dociera do mety na Ironman Lanzarote z czasem 11h54'. Mistrzostwa Świata na Hawajach to przy tym podobno spacerek, kanaryjska trasa nie wybacza ale zdaniem Bartka zdecydowanie warto!!!

W austriackim St. Polten świetnie spisała się Magda Warzybok, która z czasem 5h17’ zajęła 5 miejsce w swojej kategorii wiekowej i wyrwała kwalifikację na połówkowe Mistrzostwa Świata! Tym samym dołączyła do rosnącego grona osób z kwalifikacją i na Hawaje, i do Nicei. Świetna robota!!! W barwach Trinergy zadebiutował Piotr Kaźmierczak - na mecie zameldował się po 4h59’ i mamy nadzieję na poprawę przy najbliższej okazji, czyli w Haugesund 🔜🏆

Podobnie jak w poprzednim roku z dobrej strony pokazaliśmy się w Płocku, na otwarciu serii Garmin Iron Triathlon. Mariusz Pirek z czasem 4h20’ triumfował na dystansie połówki, Arek Podziewski zajął 8 miejsce open i drugie w AG (4h41’). Na ćwiartce do samego końca wałczył Jacek Tyczyński, który dosłownie kilka dni wcześniej zaliczył dobry występ podczas Challenge Lisbon. Nogi nie doszły do siebie, meta po 2h00’ dała czwartą pozycję w mocnej stawce i triumf w kategorii wiekowej - więcej nie dało się zrobic, więc jesteśmy zadowoleni. Jarek Debert wykręcił 2h29’, a Kuba Kowalski 2h38’. Last but not least, na dystansie 1/8 Kasia Zawadzka wywalczyła podium w kategorii wiekowej 👏👏👏

Wszystkim finisherom serdecznie gratulujemy!!!!