Konsultacje on-line

Konsultacja trenerska znajduje się w naszym portfolio od ponad roku. Przez ten czas pomogliśmy parudziesięciu osobom w osiąganiu ich triathlonowych celów. Dla osób spoza Trinergy to najprostszy sposób, aby skorzystać z naszego know-how i trenować w efektywny i możliwie bezpieczny sposób. Dzisiaj wielu z aktywnych triathlonistów sporo czasu spędza w domu, dlatego postanowiliśmy przeznaczyć więcej czasu na porady i wskazówki online. Każdy kryzys to jednocześnie szansa i zagrożenie, tylko od Ciebie zależy w jakim stylu wrócisz do triathlonu za kilka tygodni lub miesięcy :)

Najczęstsze tematy indywidualnych konsultacji to analiza dotychczasowych przygotowań, analiza treningu kolarskiego w oparciu o moc, czy pomoc w szukaniu praktycznych rozwiązań pomagających przełamać treningową stagnację. W obecnej sytuacji naturalne tematy to zastosowanie treningu podtrzymującego, przygotowanie motoryczne, określenie i praca nad słabymi stronami czy wideoanaliza ćwiczeń na gumach pływackich.

Konsultacja "na żywo" trwa od 45 do 60', a przynajmniej 24h wcześniej podsyłasz zagadnienia, które chcesz omówić i materiały, z którymi Twoimi zdaniem powinniśmy się zapoznać. Oczywiście im wcześniej tym lepiej, bo zawsze wtedy na spokojnie możemy się o coś dopytać i poprosić Cię o dodatkowe informacje. Spotykamy się "wirtualnie", za pomocą Skype, WhatsUp lub po prostu rozmowy telefonicznej. Koszt usługi to 300 zł/h ;)

Zapraszamy!!!

Tutaj umówisz się na spotkanie z Olgą Kowalską.

Tutaj umówisz się na spotkanie z Tomkiem Kowalskim.

olga_konsultacja

Nasi partnerzy