Opieka trenerska

Masz mało czasu na trening, mało czasu na popełnianie i naprawianie błędów? Nie chcesz żeby "para szła w gwizdek"? Chciałbyś jak najefektywniej wykorzystać każdą godzinę, którą jesteś w stanie wygospodarować na trening? Potrzebujesz obiektywnego spojrzenia eksperta? Zapraszamy!

Wśród naszych podopiecznych są początkujący, aktualni Mistrzostwie Polski, juniorzy, weterani, maratończycy, triathloniści i kandydaci na triathlonistów. Niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania wszyscy są traktowani z pełnym profesjonalizmem i mają dostęp do tego, co w ofercie TRINERGY jest najcenniejsze.
 

Opieka trenerska krok po kroku:

 
1. Wywiad z zawodnikiem.
2. Wspólne wyznaczanie celów.
3. Ustalanie kalendarza startów, harmonogramu testów oraz ewentualnych badań wydolnościowych.
4. Stworzenie indywidualnego, ramowego planu przygotowań do zawodów docelowych.
5. Cotygodniowe przygotowywanie indywidualnego planu oraz kontrola jego realizacji za pomocą Google Spreadsheets, TrainingPeaks lub regularnej korespondencji mailowej.

Przygotowując naszych zawodników wykorzystujemy najnowszą wiedzę z zakresu teorii sportu, fizjologii, biomechaniki i antropomotoryki. Nie jesteśmy jednak zamknięci w świecie książek, teorii treningowych, badań labolatoryjnych oraz analiz biomechanicznych. Zdajemy sobie sprawę z realiów codziennego życia, konieczności łączenia uprawiania sportu z pracą zawodową, nauką, obowiązkami rodzinnymi i towarzyskimi. Plany treningowe przez nas przygotowane nie są okrojonymi wersjami planów skierowanych do zawodników zawodowych, dla których trening oraz wypoczynek są codzienną pracą.


Wierzymy, że przygotowania muszą odbywać się w systemie "atletlocentrycznym" :) W samym środku procesu treningowego powinien znajdować się zawodnik. W zależności czynników indywidualnych dobieramy odpowiednie obciążenia i środki treningowe, układamy kalendarz startów i testów sprawdzających skuteczność przygotowań, dobieramy właściwe sposoby motywacji, wsparcia i kontroli.

trinergy-ludzik(1)

Służymy radą w sprawach okołotreningowych. Pomożemy w zakresie doboru sprzętu sportowego, taktyki na czas zawodów, wyjaśnimy zasady właściwego odżywiania się, zinterpretujemy Wasze badania wydolnościowe. Podzielimy się również wiedzą z zakresu profilaktyki zdrotownej oraz pomożemy w powrocie do sprawności po kontuzji - Olga Kowalska jest fizjoterapeutką, a Tomasz Kowalski dyplomowanym masażystą. Nasi zawodnicy mają dostęp do szeregu zniżek w firmach partnerskich oraz atrakcyjnych rabatów na obozy i warsztaty treningowe organizowane przez TRINERGY. 

Trenerzy TRINERGY są dostępni mailowo, facebookowo, telefonicznie oraz za pośrednictwem Skype. Cotygodniowe plany treningowe dostarczamy zazwyczaj za pośrednictwem TrainigPeaks lub Google Spreadsheets. Trener i zawodnik mają stały dostęp online do plików i mogą na bieżąco wpisywać swoje komentarze, uzupełniać realizację treningu oraz wprowadzać zmiany.
 

Wersja „standard”:

 •  przygotowanie indywidualnego planu treningowego raz na dwa tygodnie,
 •  pomoc w wyznaczaniu celów dostosowanych do możliwości zawodnika,
 •  wspólne układanie kalendarza startów, testów i badań wydolnościowych,
 •  porady dotyczące żywienia, doboru sprzętu oraz taktyki podczas zawodów,
 •  pierwszeństwo podczas zapisów na obozy, konsultacje i warsztaty Trinergy,
 •  kontrola realizowanego planu raz na dwa tygodnie, 
 •  konsultacja mailowa lub telefoniczna/Skype z trenerem raz na dwa tygodnie.

Koszt opieki trenerskiej w wersji "standard" wynosi 500 złotych miesięcznie u Olgi i 600 u Tomka.

 

Wersja „premium”:

 •  przygotowanie indywidualnego planu treningowego co tydzień,
 •  pomoc w wyznaczaniu celów dostosowanych do możliwości zawodnika,
 •  wspólne układanie kalendarza startów, testów i badań wydolnościowych,
 •  porady dotyczące żywienia, doboru sprzętu oraz taktyki podczas zawodów,
 •  pierwszeństwo podczas zapisów na obozy, konsultacje i warsztaty Trinergy,
 •  kontrola i ewentualne modyfikacje realizowanego planu dwa-trzy razy w tygodniu,
 •  ograniczony jedynie zdrowym rozsądkiem kontakt z trenerem (mailowo i telefonicznie/Skype).

Koszt opieki trenerskiej w wersji "premium" wynosi 750 złotych miesięcznie u Olgi i 1000 złotych miesięcznie u Tomka.

Minimalny okres współpracy z trenerem wynosi 8 tygodni. W swojej ofercie mamy również jednorazowe konsultacje treningowe, które mogą dotyczyć dowolnych aspektów przygotowań, takich jak analiza techniki czy dotychczasowego planu przygotowań.

Chwilowo mamy ręce pełne roboty, ale o nowościach na pewno dowiesz się z naszego newslettera. Zapisz się tutaj - na pewno nie przegapisz wolnych miejsc, obozu czy warsztatu! O naszą dostępność na kolejny sezon najlepiej dowiadywać się w sierpniu-październiku :)

 

Nasi partnerzy