Plany treningowe

Praca trenera nie jest skalowalna, a grupa Zawodników nie może przecież rosnąć w nieskończoność. W przypadku Trinergy każde z nas współpracuje z około 20 osobami i nie wyobrażamy sobie profesjonalnego wsparcia większej liczby podopiecznych. W ostatnich latach otrzymywaliśmy na tyle dużo zapytań dotyczących opieki trenerskiej, że zdecydowaliśmy się wyłączyć możliwość kontaktu na stronie i Facebooku... a przecież fajnie było by się podzielić naszym know-how z szerszą publicznością :) Dlatego decydowaliśmy się na wypuszczenie na platformie TrainingPeaks anglojęzycznych planów treningowych dla Age-Grouperów!!! Udostępniamy:
 
Przygotowania do zawodów na dystansie Ironman 70.3 na poziomie średnio-zaawansowanym oraz zaawansowanym - 199 USD
​Na przestrzeni 18 tygodni poprowadzimy Cię krok po kroku w kierunku jak najlepszego występu na popularnej połówce. Nasze plany treningowe opierają się na zasadach odwróconej periodyzacji, stopniowej progresji obciążeń, a proces treningowy przez który przechodzisz wymusza przygotowanie w „dodatkowych” triathlonowych konkurencjach takich jak odżywianie, generowanie mocy w pozycji czasowej czy dostosowanie intensywności wysiłku do warunków. Pełen opis planów do połówki znajdziesz tutaj <- klik!
 
Plan pływacki dla triathlonistów​ - 49 USD
Został przygotowany z myślą o średnio-zaawansowanych i zaawansowanych Zawodnikach, szykujących się do zawodów na średnim i długim dystansie. Program trwa 16 tygodni i został stworzony dla ambitnych osób, który chciałyby solidnie popracować nad swoim pływaniem w okresie przygotowawczym. Pełen opis planu pływackiego znajdziesz tutaj <- klik!
 
Dobry plan treningowy nie zastąpi dobrego trenera, ale z powodzeniem może zastąpić trenera średniego. A my dołożyliśmy wszelkich starań, żeby plany treningowe Trinergy były bardzo dobre!!! Wykorzystaliśmy nasze wieloletnie doświadczenie, metody sprawdzone w ogniu walki oraz najnowsze badania naukowe, żeby stworzyć jak najbardziej skuteczne i bezpieczne programy treningowe.

🔥 Przedstawiamy jasną i konkretną drogę do celu!
🔥 Podrzucamy wskazówki dotyczące modyfikacji planu, tak abyś mógł dopasować treningi do prywatnego kalendarza i Twojego stylu życia! 
🔥 Podpowiadamy co dalej po zrealizowaniu planu - jak wykorzystać doświadczenie i jak zmodyfikować plan w kolejnym makrocyklu.
🔥 Istnieje możliwość wykupienia dodatkowej, indywidualnej konsultacji z Trenerem Kowalskim 😃
🔥 Do korzystania z planu wystarczy podstawowa, bezpłatna wersja TrainingPeaks.
🔥 TrainingPeaks zsynchronizujesz z popularnymi zegarkami i platformami producentów takimi jak Garmin, Wahoo czy Suunto.
🔥 Pełen dostęp do planu będziesz miał zarówno w desktopowej wersji TrainingPeaks, jak i za pośrednictwem aplikacji TP działających pod Androidem oraz iOS.
🔥 System TrainingPeaks jest łatwy w obsłudze i pozwala na realizowanie programu treningowego bez zagłębiania się w skomplikowane aspekty techniczne. Możesz ściągnąć plan i powiesić wydruk na lodówce, możesz dostawać powiadomienia w przeglądarce, aplikacji lub mailowo, możesz zawsze podejrzeć go na komputerze - wszystko dostępne 24/7 😃
🔥 Sam decydujesz, kiedy rozpoczniesz realizację planu - data zakupu nie ma związku z datą rozpoczęcia realizacji programu. Bez problemu dostosujesz harmonogram przygotowań do swoich celów i kalendarza startów!
🔥 TrainingPeaks to nie tylko dzienniczek treningowy, ale też dostęp do szerokiej gamy narzędzi analitycznych, a intuicyjny system „kolorowych treningów” daje dodatkowy zastrzyk motywacji!!!
🔥 Bezpłatnie otrzymasz wszystkie aktualizacje planu w przyszłości oraz wszelkie dodatkowe materialy, które będziemy wypuszczać w ramach uzupełnienia planów.

Nasi partnerzy