Szklarska Poręba 2023 - zaproszenie

Z przyjemnością zapraszamy na obóz triathlonowy do Szklarskiej Poręby w dniach 11-15 sierpnia. Przyjazd w piątek po południu lub wieczorem, a we wtorek po obiadku wyjazd :) Zahaczamy o długi weekend związany ze świętem Matki Bożej Zielnej. Najlepsze szkoleniowe know-how, świetne warunki treningowe oraz rewelacyjna atmosfera czekają, zapraszamy!

Dlaczego Szklarska Poręba?
Miejscowość już od lat 50. stanowi mekkę polskich biegaczy oraz pasjonatów sportu. Przyciąga przede wszystkim wyjątkowy klimat oraz doskonałe warunki do biegania, uprawiania kolarstwa i narciarstwa biegowego. Karkonosze oraz Góry Izerskie oferują setki kilometrów tras biegowych, m.in. kultową „Drogę pod Reglami”, znane z Biegu Piastów malownicze tereny wokół Polany Jakuszyckiej, charakterystyczny „Zakręt Śmierci” czy stadion w lekkoatletycznym ośrodku Maraton. Do treningu kolarskiego zachęcają spokojne i dobrze utrzymane szosy po czeskiej stronie Gór Izerskich oraz karkonoskie trasy na których przez lata odbywał się Tour de Pologne, z kultowymi podjazdami na Orlinek czy Przesiekę. Hotel Bornit, w którym się zatrzymamy, dysponuje basenem sportowym z pięknym widokiem na Szrenicę, mamy też upatrzoną świetną miejscówkę do sesji open water. Ciężko wyobrazić sobie lepsze warunki do treningu!

trinergyszklarska

Kiedy?
Na wspólne treningi zapraszamy w dniachw dniach 11-15 sierpnia

Gdzie?
Zatrzymamy się w Hotelu Bornit****. Uczestnicy obozu zostaną zakwaterowani w pokojach dwuosobowych (na życzenie i za dopłatą – w jednoosobowych). Na miejscu będziemy mieli dostęp do basenu 25m, sal gimnastycznych, Centrum Odnowy Biologicznej oraz lobby, gdzie można odpocząć po wymagających treningach, pograć w bilard czy kręgle. Hotel zapewnia pełne wyżywienie - śniadanie i obiadokolacja w formie szwedzkiego stołu oraz lunch, a także bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. 

Dla kogo?
Ofertę kierujemy do średnio-zaawansowanych oraz zaawansowanych triathlonistek i triathlonistów. Jeśli dopiero co oderwałeś się od biurka, przyjazd nie jest dobrym pomysłem. Program planujemy realizować w 2-3 grupach treningowych. Jeśli w minionym sezonie odcinek kolarski dystansu Ironman 70.3 zajmował Ci pomiędzy 2h10' a 2h45', a dystans 10km biegu zajmował Ci poniżej 45' to będzie idealnie. 

Z kim?
W czasie trwania obozu do dyspozycji zawodników będą trenerzy Olga i Tomek Kowalscy.

Program obozu
Codziennie będziemy wykonywać od jednego do trzech treningów, które dostosujemy do możliwości zawodników. W programie znajdą się również sesje warsztatowe, podczas których przekażemy solidną dawkę triathlonowego know-how!

Trenerzy będą obecni na wszystkich zajęciach pływackich, ogólnorozwojowych i warsztatowych. Jeśli chodzi o treningi kolarskie i biegowe to trener będzie obecny na jedynie części zajęć, natomiast za każdym razem będzie przeprowadzona odpowiednia odprawa dostosowana do charakteru treningu, ustalona trasa z plikami .gpx szlaków kolarskich itp. 

Kameralna grupa oraz obecność trenerów pozwoli dopasować trening do indywidualnych potrzeb i możliwości - ale aby dobrze wykorzystać czas w Szklarskiej przyda się określony poziom kondycji oraz dobra umiejętność techniczna jazdy rowerem. Zjazdy z prędkościami wyraźnie powyżej 50km/h nie powinny być problemem :)

Oferta obejmuje:

  • pobyt w Hotelu Bornit**** wraz z pełnym wyżywieniem (3 posiłki dziennie) oraz dostępem do obiektów sportowych,
  • profesjonalną opiekę trenerską,
  • ​uczestnictwo w zajęciach sportowych oraz teoretycznych przygotowanych przez kadrę trenerską, opłaty za wstęp na obiekty sportowe,
  • ubezpieczenie NNW i KL.

Koszty:
Koszt obozu wynosi 1899 zł za miejsce w pokoju 2-osobowym lub 2599 za miejsce w pokoju 1-osobowym. Koszt pobytu osób towarzyszących wynosi odpowiednio 1599 i 2299  złotych. Płatność możliwa jest w dwóch ratach. W terminie 2 dni od dnia zgłoszenia należy wpłacić bezzwrotny zadatek w wysokości 800 zł, a następnie do końca czerwca pozostałą część kwoty. Ceny dla dzieci: "0-4,99 lat – pobyt gratis z świadczeniami – dziecko śpi na obecnym łóżku z rodzicami, 5-11,99 lat – 160,00 pln/doba/ z wyżywieniem – dziecko śpi na oddzielnym łóżku, dzieci które ukończyły już 12 lat i starsze tak jak osoby dorosłe." 

Po przesłaniu zgłoszenia każdy otrzyma na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym niezbędne szczegóły organizacyjne. Z zawodnikami, którzy nie trenują z nami na codzień, skontaktujemy się, aby przeprowadzić szczegółowy wywiad oraz oszacować potrzeby i możliwości treningowe. Każdy z zawodników przed rozpoczęciem zajęć będzie zobowiązany do podpisania regulaminu oraz oświadczenie o stanie zdrowia. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów, jedynie w pełni wypełnione zgłoszenia będą brane pod uwagę :) 

ZAPISY WYŁĄCZNIE PRZEZ FORMULARZ TUTAJ <- KLIK!

piro2

Zdjęcia z letnich obozów w Szklarskiej w ostatnich latach znajdziecie tutaj i tutaj :)

Nasi partnerzy