Treningi pływackie 2015/2016

swim1
Poniżej przedstawiamy ofertę zajęć grupowych w sezonie 2015/2016. Zajęcia pływackie będą się odbywać w poniedziałki i czwartki na Inflanckiej, Warszawiance oraz pływalni "Foka" przy ul. Esperanto. Zajęcia biegowe będą się odbywać w środy na Agrykoli, a wspólne jazdy kolarskie w soboty. Zajęcia pływackie rozpoczną się w połowie września, a zajęcia biegowe i kolarskie w październiku. Opis poziomów zaawansowania, grafik zajęć na poszczególnych obiektach oraz ceny znajdziecie poniżej. Zapraszamy :)
 
Poziomy zaawansowania
Do grup początkujących zapraszamy kandydatów na triathlonistów oraz początkujących zawodników. Zajęcia będą koncentrować się na oswojeniu z wodą oraz doskonaleniu techniki pływania wszystkimi stylami (oczywiście wiodącym stylem będzie kraul). Nie są to jednak typowe zajęcia nauki pływania, a chętni do grup początkujący powinni być w stanie przepłynąć 200 metrów bez zatrzymywania się.
Do grupy średnio-zaawansowanej zapraszamy osoby posiadające już podstawowe umiejętności pływackie. Trening będzie miał zarówno charakter techniczny, jak i kondycyjny. Zajmimy się również wyzwaniami, z którymi zawodnicy spotykają się podczas startu w zawodach triathlonowych: popracujemy nad nawigacją, draftingiem, rozkładem tempa, oswojeniem się z pływaniem w tłoku. Zapraszamy osoby będące w stanie przepłynąć 400 metrów kraulem bez przerwy w czasie poniżej 9 minut.
Do grup zaawansowanych zapraszamy osoby potrafiące przepłynąć 400 metrów w czasie poniżej 7 minut, potrafiące pływać grzbietem oraz żabą. Na zajęciach będziecie pracować nad techniką pływania kraulem, grzbietem oraz delfinem, czekają Was rownież wymagające zadania treningowe.

Zapisów proszę dokonywać za pośrednictwem podlinkowanego formularza - klik! :) 
 
Pływalnia Inflancka - 50m /poniedziałek i czwartek/
ul. Inflancka
GODZINA/TRENER Kuba Olga
19:00-20:00 ZAAWANSOWANA POCZĄTKUJĄCA
20:00-21:00 ZAAWANSOWANA ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA
 
Koszt uczestnictwa w zajęciach pływackich na Inflanckiej wynosi 45 złotych tygodniowo dla osób trenujących z nami na planach treningowych oraz 55 złotych dla pozostałych zawodników.
 
Pływalnia Foka - 25m  /poniedziałek i czwartek/
ul. Esperanto
GODZINA/TRENER Magda
6:00-7:00 POCZĄTKUJĄCA
7:00-8:00 POCZĄTKUJĄCA 

Koszt uczestnictwa w zajęciach pływackich na Foce wynosi 60 złotych tygodniowo. Zajęcia odbywają się na pływalni o długości 25 metrów, dlatego ilość miejsc jest naprawdę mocno ograniczona!
 
Park Wodny Warszawianka - 50m  /poniedziałek i czwartek/
ul. Merliniego 
GODZINA/TRENER Kamil
19:00-20:00 ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA
20:00-21:00 ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA

UWAGA!!! Limit miejsc w grupach na Warszawiance jest już wyczerpany. W tej chwili przyjmujemy tylko zapisy na listę rezerwową. O wolnych miejscach będziemy informować kolejne osoby z listy rezerwowej.

Koszt uczestnictwa w zajęciach pływackich na Warszawiance wynosi 30 złotych tygodniowo dla osób trenujących również na planach oraz 40 złotych dla osób trenujących wyłącznie w grupach pływackich. Po stronie zawodnika jest koszt wejścia na pływalnię. Zawodnikom, którzy uczęszczali na zajęcia z Kamilem w tym roku sugerujemy zapisanie się na te same godziny zajęć, na które chodzili dotychczas - zdaniem trenera grupa "początkująca" śmiało może się mienić "średnio-zaawansowaną" :)
 
Nazwa usługi Cena za tydzień
uczestnictwo w treningach pływackich dwa razy w tygodniu
dla osób trenujących z nami na planach treningowych
45 zł (pływanie na Inflanckiej)
60 zł (pływanie na Foce)
30 zł (pływanie na Warszawiance)*
uczestnictwo w treningach pływackich dwa razy w tygodniu 55 zł (pływanie na Inflanckiej)
60 zł (pływanie na Foce
40 zł (pływanie na Warszawiance)*
jednorazowe wejście na zajęcia pływackie
- w przypadku wolnych miejsc
35 zł (pływanie na Inflanckiej)
30 zł (pływanie na Warszawiance)*
40 zł (pływanie na Foce)
* W przypadku zajęć na Warszawiance zawodnik sam musi wykupić bilet lub karnet.

swim2
Jeśli masz wątpliwośći, którą grupę wybrać to po prostu spytaj trenera! Zadzwoń do nas lub napisz, opowiedz o swoim pływaniu, a trener skieruje Cię do odpowiedniej grupy. Jeśli na treningu okaże się, że więcej wyniesiesz z treningu w grupie mniej lub bardziej zaawansowanej nie będzie problemu ze zmianą. Na pytania lub wątpliwości dotyczące poziomów zaawnsowania czeka Olga Kowalska (kontakt@trinergy.pl, tel. 503-658-795).Zapisów proszę dokonywać za pośrednictwem podlinkowanego formularza - klik! :)

W razie pytań dotyczących zapisów prosimy o kontakt z Piotrem Majem (piotr.maj@trinergy.pl, tel. 603-087-552).
 
swim3

Nasi partnerzy