Udana końcówka października

Okres przejściowy jesienią? Dla większości pewnie tak 😃 U nas praca wre - w ostatni weekend października mieliśmy na rozkładzie trzy ważne imprezy sportowe:

1) Beer Mile Szczęścliwice, czyli piwna mila
Wydarzenie organizowane przez Małgorzatę i Aleksandra Soleckich na stałe wpisało się do teamowego kalendarza. W zabawowej lecz bolesnej formule co roku sprawdza się przynajmniej kilkoro naszych podopiecznych :) W tym roku trasę oraz cztery piwka w tzw. międzyczasie najszybciej pokonał Paweł Mitruś - ogromne gratulacje! Najszybszym milerem ze stajni Trinegy okazał się Arek Podziewski, który zajął drugie miejsce, a w czołowiej dziesiątce uplasowali się również Mariusz Pirek, Tomek Socha, Bartek Danek i Paweł Helak.... gdyby to jeszcze miało jakiekolwiek znaczenie 😀 Zabawa była przednia!!!

2) Ironman 70.3 Marrakesh
Impreza organizowana po raz pierwszy, ciekawe i wymagające zawody. Pływanie w błotnistym bajorze bez większej historii, bardzo wymagająca trasa kolarska z asfaltem na który szkoda słow i konkretna patelnia na biegu, lekko nie było!!!

Gosia Otworowska STANĘŁA NA PODIUM w kategorii PRO z czasem 4h31', ulegając jedynie bardzo utytułowanym zawodniczkom: Lisie Hutthaler i Judith Corrachan 🏆😀 Pierwsza z wody, mocny rower, a bieganie na pewno będzie jednym z treningowych priorytetów w przygotowaniach do kolejnego sezonu 🔝💪💪💪 Na razie zasłużony odpoczynek!!!

Jacek Krawczyk przekroczył metę na 9 pozycji w kategorii PRO z czasem 4h06’ po porządnym wyścigu. Po pływaniu pierwsza grupa, porządny rower i zjazd do T2 w pierwszej dziesiątce, piąte miejsce po pierwszej połowie biegu i porządny zjazd w drugiej - bywa w debiucie 😇

Jacek Tyczyński przegrał ze skurczami, ale zrobił wszystko co się dało, więc trzymamy się założenia „either win or learn”. Czasem było lepiej, czasem gorzej ale w sumie to był bardzo dobry sezon w wykonaniu Jacka!!!

3) Frankfurt Marathon
Marcin Konieczny ŁAMIE 2H30’, nowa życiówka Marcina to 2’29’24’’, fantastycznie 🔥🔥🔥 Wynik jak najbardziej zasłużony, tak się spełnia marzenia 😀