Zajęcia pływackie na Warszawiance!

Zapraszamy na zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla triathlonistów w nowej lokalizacji. Treningi będą się odbywać w godzinach wieczornych w Parku Wodnym Warszawianka przy ul. Merliniego 4, na warszawskim Mokotowie. Warszawianka to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej funkcjonych obietktów w Polsce. W skład kompleksu wchodzi m.in. basen olimpijski o długości 50 metrów, klub fitness, rozbudowana część spa oraz dział odnowy biologicznej. Do dyspozycji gości jest bezpłatny parking, a dobra lokalizacja pozwala na szybki dojazd z różnych dzielnic Warszawy.

 

Przewidujemy dwie grupy treningowe na różnym poziomie zaawansowania, dostosowanym do możliwości uczestników. Zapewniamy profesjonalną opiekę trenerską, kameralne grupy oraz pozytywną atmosferę na zajęciach :)

Grupa początkująca będzie trenować w poniedziałki i czwartki w godzinach 19:00-20:00.

Do tej grupy zapraszamy kandydatów na triathlonistów oraz początkujących zawodników. Zajęcia będą koncentrować się na oswojeniu z wodą oraz doskonaleniu techniki pływania wszystkimi stylami (oczywiście wiodącym stylem będzie kraul). 

Grupa średnio-zaawansowana będzie trenować w poniedziałki i czwartki w godzinach 20:00-21:00.

Do grupy średnio-zaawansowanej zapraszamy osoby posiadające już podstawowe umiejętności pływackie. Trening będzie miał zarówno charakter techniczny, jak i kondycyjny. Zajmiemy się również wyzwaniami, z którymi zawodnicy spotykają się podczas startu w zawodach triathlonowych: popracujemy nad nawigacją, draftingiem, rozkładem tempa, oswojeniem się z pływaniem w tłoku.

Jeśli masz wątpliwośći, którą grupę wybrać to po prostu spytaj trenera! Zadzwoń do nas lub napisz, opowiedz o swoim pływaniu, a trener skieruje Cię do odpowiedniej grupy. Jeśli na treningu okaże się, że więcej wyniesiesz z treningu w grupie mniej lub bardziej zaawansowanej nie będzie problemu ze zmianą :)

Koszt treningu wynosi 160 złotych za miesiąc przy 8 zajęciach (treningi 2x/tydzień). W miesiącach, w których wypadnie mniejsza lub większa ilość zajęć kwota ulegnie nieznacznej zmianie. Zawodnicy Trinergy trenujący na indywidualnych planach treningowych mogą skorzystać z zajęć w cenie 120 złotych za miesiąc (treningi 2x/tydzień). Cena nie obejmuje wstępu na basen! Uczestnicy zajęć wchodzą na pływalnie we własnym zakresie. Na Warszawiance obowiązują karty Benefit, FitProfit oraz OK System.

Czekamy na pytania oraz zgłoszenia! Pierwsze zajęcia już w poniedziałek 24 marca!
 

Nasi partnerzy