Olga Kowalska

trenerka

Olga w umiejętny sposób łączy bogate doświadczenie zawodniczne z codzienną pracą trenera. Z wykształcenia jest fizjoterapeutką, ukończyła Wydział Rehabilitacji AWF w Warszawie. Przygodę ze sportem rozpoczęła od biegania w klubie KS Warszawianka. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w Triathlonie i Duathlonie, uczestniczka Mistrzostw Świata na Hawajach. Jako zawodniczka przeszła krętą i wyboistą drogę od początkującej amatorki do Mistrzyni Polski na dystansie Ironman oraz jednej z najlepszych Polek na dystansie długim w historii. 

Współtworzy Trinergy od samego początku. Pracuje indywidualnie z triathlonistami na różnym poziomie zaawansowania, prowadzi obozy i warsztaty dla triathlonistów oraz biegaczy. W ostatnich latach jej podopieczni wielokrotnie zdobywali tytuły Mistrzów Polski w kategoriach wiekowych, sloty na Mistrzostwa Świata oraz stawali na podium w zawodach z cyklu Ironman i Challenge. Ceniona za fachowość i kompetencję, krótko trzyma swoich zawodników :) 

Poza opieką trenerską istnieje możliwość współpracy z Olgą na zasadzie konsultacji. Najczęstsze tematy indywidualnych konsultacji to analiza dotychczasowych przygotowań, analiza treningu kolarskiego w oparciu o moc, porady w zakresie harmonogramu startów, taktyki czy praktycznych rozwiązań pomagających przełamac treningową stagnację. W przypadku organizacji najczęściej pracujemy nad scieżkami rozwoju zawodników, wdrażaniem systemów selekcji, protokołami testowymi, a także włączaniem treningu uzupełniającego do programu przygotowań. Konsultacje przebiegają w formie spotkań na żywo, rozmów Skype/Google Hangout, rozmów telefonicznych lub tradycyjnie e-mailem :) Stawki rozpoczynają się od 300 zł/h. Jeśli chciałbyś skonsultować się z Olgą napisz na kontakt@trinergy.pl!


Nasi partnerzy